Pilne!

 

E-dzienniki logowanie

24 Wrz 2018
4420 razy

 

Do e-dziennika należy logować się na stronie www.synergia.librus.pl

Login i hasło do systemu otrzymują rodzice na pierwszej wywiadówce z wychowawcą (już w klasie pierwszej). Otrzymane dane logowania są jednorazowe tzn. po pierwszym logowaniu użytkownik ustala własne hasło. Dane te obowiązują do końca nauki w szkole. Jeśli użytkownik poda swój adres email ma dostęp do samodzielnego odzyskiwania hasła.

Utracone (zapomniane) dane logowania można również odzyskać poprzez kontakt z wychowawcą klasy lub bezpośrednio u szkolnego administratora systemu e-dziennik (nauczyciel Waldemar Staszak) w trakcie konsultacji lub zebrań.

Na początku roku szkolnego 2018/2019 system e-dziennik zmienił szatę graficzną strony logowania, jednak loginy i hasła użytkowników NIE ULEGŁY ZMIANIE.  Obecnie chcąc zalogować się do e-dziennika, w pierwszej kolejności wybieramy, czy jest to konto pracownika szkoły czy rodzica lub ucznia. Uwaga - wybór ten może zostać zapamiętywany w przeglądarce. Przy kolejnych logowaniach proszę zwrócić uwagę, by logować się do LIBRUS Synergia, a nie logować się tzw. kontem Librus (do usług dodatkowych).

W przypadku problemów z logowaniem lub działaniem strony warto w pierwszej kolejności wyczyścić tzw. cache przeglądarki internetowej.

Warto skorzystać z poradników firmy Librus:

Jak zalogować się do systemy Synergia?

Jak zalogować się do aplikacji mobilnej Librus?

 
Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II 

w Żydowie

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane