Pilne!

 

2014/2015

Wyniki konkursów w roku szkolnym 2014/2015. Szkolny Konkurs Gramatyczno-Ortograficzny Klasy IV szkoły podstawowej Maria Staszewska Ewelina Pawlicka Nikodem Krych Klasy V Kinga Jaskulska Jakub Stachowiak Monika Sałamacha i Julia Pakulska Klasy VI Kacper Kuszak Ewelina Nowak Julia Tritt Szkolny Konkurs Gramatyczno-Ortograficzny Klasy I gimnazjum Justyna Telega i Weronika Szczepańska Zuzanna Stachowiak i Julia Kossakowska Piotr Kozłowski Klasy II gimnazjum Jakub Janaszak Adrian Hudzik Monika Gołańczyk Klasy III gimnazjum Magdalena Hoffmann i Patrycja Kamińska Sandra Szczepańska Aleksandra Stolarek i Paweł Zakrzewski Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego(etap szkolny- gimnazjum) Paweł Zakrzewski Anna Kotwas i Magdalena Hoffmann Agata Grześków Konkurs w Dziedzinie Literatury i…
Oceń ten artykuł
(5 głosów)
W dniu 28 czerwca 2015 r. Zespół Szkół w Marzeninie po raz pierwszy zorganizował Mistrzostwa Świata w Szachach Bieganych ? International Chess-Running Federation.
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Lekcja przyrody w lesie

16 Cze 2015
2392 razy
We wtorek 16 czerwca uczniowie klas czwartych uczestniczyli w zajęciach na ścieżce przyrodniczo-leśnej w gospodarstwie szkółkarskim w Powidzu.
Oceń ten artykuł
(1 głos)
14 czerwca 2015 roku w progi Zespołu Szkół w Nekli zawitało 28 graczy szachowych, z Uczniowskich Klubów Sportowych : ?Płomyk? z Nekli, ?Hetman? z Żydowa oraz ekipa LUKS ?Iskra? z Marzenina.
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Z widokiem na Trójmiasto

12 Cze 2015
2460 razy
W dniach 11-12 czerwca uczniowie klas pierwszy gimnazjum oraz szóstych szkoły podstawowej pojechali na dwudniowa wycieczkę do Trójmiasta.
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
W tym roku - już po raz drugi ? gimnazjaliści wraz z wychowawcami i katechetą wyruszyli pieszo do gnieźnieńskiej katedry, pragnąc w ten sposób uczcić Patrona gimnazjum ? Jana Pawła II.
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
W sobotni ranek 30 maja 2015r. grupa uczniów ZSP w Żydowie wyruszyła w trasę rajdu rowerowego. Trasa wiodła okolicami Żydowa przez Potrzymowo, Grotkowo, Jarząbkowo, Mierzewo i Wódki do muzeum w Grzybowie. Po lekcji historii na miejscu średniowiecznego grodu i zwiedzeniu z przewodnikiem tamtejszego muzeum, przyszedł czas na chwilę odpoczynku i kiełbaskę z ogniska. Następnie ruszyliśmy w drogę powrotną do szkoły w Żydowie, gdzie zmęczeni, ale z uśmiechami na twarzy zakończyliśmy rajd.
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Tegorocznym dużym sukcesem sportowym było osiągnięcie nie lada wyczynu uczennicy kl. IB Gimnazjum w Żydowie - Julii Kossakowskiej, która zakwalifikowała się do Finału Województwa Wielkopolskiego w Lekkiej Atletyce.
Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Zbliża się ku końcowi sezon lekkoatletyczny roku szkolnego 2014/2015. Jedną z ostatnich imprez był II Wiosenny Bieg Osiedla Sportowego rozgrywany w Trzemesznie.
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Kroki Szachowe w Marzeninie

30 Maj 2015
2007 razy
W Zespole Szkół w Marzeninie zakończono cykl ?Kroki Szachowe?.
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II 

w Żydowie

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane