Pilne!

 

Pożegnanie Pana Ryszarda Kulczaka

22 Cze 2016
14138 razy

 

W środę 22 czerwca społeczność naszej szkoły świętowała wyjątkową uroczystość- pożegnanie pana Ryszarda Kulczaka, który ku wielkiemu niezadowoleniu swoich uczniów, po 36 latach pracy, odchodzi na zasłużoną emeryturę. Aby nadać temu wydarzeniu właściwą oprawę, przygotowano dla pana Rysia skromną niespodziankę.

Na sali świetlicy środowiskowej wyrazy uznania za serce włożone w pracę z młodzieżą panu Kulczakowi złożyli: Burmistrz Miasta i Gminy Czerniejewo- pan T. Szymanek, Przewodniczący Rady Rodziców- p. R. Boiński, Dyrekcja ZSP w Żydowie, pracownicy szkoły oraz uczniowie. Ci ostatni dziękowali swojemu matematykowi piosenkami i fraszkami ułożonymi przez nich specjalnie na tę okoliczność. Miłym akcentem uroczystości była prezentacja multimedialna, na którą złożyły się fotografie dokumentujące lata pracy pana Rysia w naszej szkole. Serdeczna atmosfera udzieliła się wszystkim zebranym, cała sala odśpiewała panu Kulczakowi ?sto lat?. Uwieńczeniem tego wyjątkowego dnia był słodki poczęstunek na szkolnej stołówce, który był okazją do przywoływania wspomnień.

Życzymy panu Rysiowi, by na emeryturze miał czas na wszystko co przyjemne. Nam będzie brakowało jego wrodzonej skromności i poczucia humoru?


K. Szymańska

 

 

 

Zdjęcia: Waldemar Staszak

 

 

Oceń ten artykuł
(11 głosów)
Szkoła Podstawowa

im. Jana Pawła II 

w Żydowie

Najpopularniejsze

Ostatnio dodane