Pilne!

Sukcesy siatkarzy klas 6 SP

05 Mar 2018
3360 razy

Po raz kolejny wystąpiliśmy jako gospodarz rozgrywek siatkarskich na szczeblu gminnym w ramach XIX Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej – Igrzysk Dzieci klas 4-6.

Po ciekawym spotkaniu rozegranym 18 stycznia 2018 roku pokonaliśmy SP Czerniejewo w stosunku 2-0, w setach 25-17, 25-17. W składzie zwycięskiego zespołu grali: Michał Kaniewski, Eryk Kasprzak, Mateusz Papierski, Mikołaj Papierski, Oliwier Matyjasek, Łukasz Duszyński, Bartosz Stachowiak, Marcel Walczak, Jakub Klimczak, Kacper Szeląg. Wygrywając to spotkanie chłopcy uzyskali awans do dalszych rozgrywek.

W turnieju Mistrzostw Powiatu rozgrywanym w Gnieźnie w dniu 30 stycznia 2018 r. nie pozostawili rywalom złudzeń, wygrywając po ciężkiej walce swoje mecze. W pobitym polu pozostawili zespoły z SP Owieczki i SP 3 Gniezno. W meczu z SP Owieczki wygrywając 2-1, w setach 7-25, 25-13, 15-8 oraz zwyciężając z SP 3 Gniezno 2-1, w setach 12-25, 25-23 i 15-13.Tym samym siatkarze z naszej szkoły mogli wznieść do góry pamiątkowy puchar za pierwsze miejsce i cieszyć się mistrzowskimi tytułami. W skład zwycięskiego zespołu wchodzili: Michał Kaniewski, Eryk Kasprzak, Mateusz Papierski, Bartosz Stachowiak, Miłosz Kwiatkowski, Fabian Trzciński, Jakub Klimczak, Kacper Szeląg.

Cieszy fakt, że mimo braku kilku podstawowych zawodników z pierwszego meczu / choroba /, ci którzy ich zastąpili wykonali swe zadanie na medal. Dziękuję.

Postawa i forma sportowa naszych zawodników napawa optymizmem przed finałem Rejonu Poznań Teren Wschód, do którego będziemy się wspólnie przygotowywać.